пʼятниця, 5 травня 2023 р.

Слов'яни та Арії РАБИ #склавини #слов'яни #українці #арії #orja #Arya #S...

Вперше етнонім «склавини» згадується в VI ст. н. е. у роботі «Гетика» (551 р) Йордана у формі «Sclaveni» і в праці «Війна з готами» Прокопія Кесарійського (555 р) у формі «Sklaboi»

 З цих перших описів зовсім не видно, що склави були рабами:

 …Племена ці, - пише Прокопій Кесарійський, - склавини й анти, не підвладні одній людині, але здавна живуть народовладдям…

…Вони лічать, що один з богів — творець блискавки — саме він є одним володарем всього, і йому приносять у жертву биків і всяких жертовних тварин…

Вступаючи ж у битву, більшість йде на ворога пішими, маючи невеликі щити і списи в руках…

Є у тих і інших і єдина мова, абсолютно варварська. Та й зовнішністю вони один від одного нічим не відрізняються, бо всі і високі, і дуже сильні, тілом же та волоссям не дуже світлі і не руді, аж ніяк і не чорняві…

…вони займають неймовірно обширну землю на більшій частині іншого берега Істра, по той бік ріки.

СВОЯ ВІРА, АРМІЯ, МОВА, ТЕРИТОРІЯ, ДЕМОКРАТІЯ

Йордан таке пише про склавинів:

Ці [венети]… походять від одного кореня і нині відомі під трьома іменами: венетів, антів, склавенів. …тепер, за гріхами нашими, вони лютують повсюдно…

 

Як вам такі раби, що лютують повсюдно?

Зафіксували: у 6 столітті слово склавини було синонімом пана, лютого воїна.

 

Коли ж зявилася сема «раб» у слові склавени?

 

The American Heritage Dictionary of the English Language

Slave:

Похідне слово slave/раб ілюструє частину європейської історії та пояснює, чому два слова slave/раб і Slav/слов’янин такі подібні; вони, по суті, історично тотожні.

 

Слово slave вперше з'явилося в англійській мові близько 1290 року, пишеться як sclave. Написання базується на давньофранцузькому esclave від середньовічного латинського sclavus, «слов’янин, раб», вперше записаного близько 800 року. Sclavus походить від візантійсько-грецького sklabos (вимовляється як sklävōs) «слов’янин», який з’являється близько 580 року. Sklavos нагадує власну самоназву словян, Slověnci, що збереглася в англійській Slovene та Slovenian.

 

З 800 року як «раб» в латині. А це час Карла Великого і заснування Священої римської імперії германцями, час початку Drang nach Osten - окупації та геноциду словян. Наші літописи відобразили це як «налізли волохи на словян на Дунаї». Мусили частина словян тікати до Вісли а відтак до Дніпра. З того часу тече Дунай по українських піснях, колядках. Наші колядки складалися на Дунаї – там, де пізніше творили композитори віденської школи.

  

«Дранґ нах Остен» — лозунг німецької експансіоністської політики, що сформувалася ще в добу середньовіччя й була орієнтована на колонізацію східних, переважно слов'янських, земель.

 

Таким чином, англійське слово slave «раб» та його когнати походять від середньовічної латині Sclāvus, слов’янин (від поширеної практики дегуманізації слов’ян у ранньому середньовіччі). Дегуманізація людей застосовується ворогом, щоб виправдати вбивство, поневолення та грабіж інших людей.

 

Слідом за німецькими вченими, наші українські дослідники невпевнено вторять, що слово Склавіни є видозміною імені «славіни» («словени») внаслідок вставки звуку «-к», тому що в грецькій і латинській мовах не є прийнятним звукосполучення «-сл». Але лише думка з приводу, а не аргумент. Досі незясованим залишається походження слова Склавени.

 

От не хочуть вчені, за деякими винятками, помічати авторитетний висновок академіка Рибакова, що зарубинецька культура поєднала в собі пізніх скіфів та ранніх слов’ян, що пізні скіфи та ранні солов’яни, УВАГА, це фактично одне й те саме. Очевидною є спорідненість етнонімів СКОЛОти «скіфи» та СКЛАвени «слов’яни».

 

Вчені ж увірували у висновок Абаєва про іраномовність українських скіфів, то як же ті самі свідки іраномовності скіфів визнають слов’яно- чи венедомовність скіфів України? Нагадую, Абаєв зробив дуже вузький висновок, що стосується імен скіфських царів, які правда тлумачаться із перської. Якщо моє імя Василь, а Ваше Анастасія, то це не значить, що ми греки. Це лише наші імена грецькі. Історик Палій звернув увагу на мову скіфів Геродота, яка має риси сучасної української. Таким чином, скіфи Геродота могли говорити мовою, з якої походять словянські, зокрема українська. Ця мова була мовою автохтонів-венедів, що асимілювали поверненців-скіфів, - така логіка саги про Інглінгів Снорі Стурлусона.

 

Чи унікальна ситуація з нашим скіфо-словянським етнонімом, коли назва народу стає синонімом рабства? Ні. ТАК САМО БУЛО з аріями. У всіх фінських мовах слово арій означає «раб»...


Немає коментарів:

Дописати коментар